350 EXC-F SIX DAYS

350 EXC-F SIX DAYS

ЗАЯВА ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ

Жоден інший бренд не може протистояти успіху KTM, коли мова йде про ендуро, і це ясно видно в найбільшому змаганні в календарі «International Six Days Enduro» (ISDE). З свого скромного початку, ISDE перетворилася в командний чемпіонат світу з ендуро. Цей марафон ендуро вимагає від мотоциклів стільки ж, скільки від гонщиків, і щороку більше половини з них з'являються на Orange. Моделі KTM SIX DAYS 2021 року вшановують події, яке спочатку мало відбутися в Італії в 2020 році і мало бути перенесено на 2021 рік. Жодна ланцюг не може бути сильніше її найслабшої ланки, тому для цих цілей не може бути ніяких компромісів. при перетині фінішної межі. KTM знову приймає виклик, пропонуючи останню обмежену серію надміцних машин Six Days. Ці велосипеди, які легко впізнати на особливому дизайну Six Days, мають розширений перелік першокласних компонентів, спеціально розроблених і вдосконалених власним відділом досліджень і розробок KTM. Це ідеальні велосипеди для ендуро для виняткових подій.

ДВИГУН І ВИПУСК

Двигун
Компактні розміри і неймовірна вихідна потужність, двигун DOHC з уприскуванням палива KTM 350 EXC-F пропонує краще співвідношення потужності і ваги на ринку. Його найкраща в своєму класі потужність доступна у всьому діапазоні оборотів, а невелика вага всього 28 кг робить його майже таким же легким, як 250, а потужність і крутний момент ближче до 450 куб. З омологацією Euro IV, він не тільки дуже зелене, але і залишає конкурентів зеленим від заздрості.
кришка циліндра
Двигун KTM 350 EXC-F оснащений компактною головкою блоку циліндрів DOHC для оптимальної централізації маси і поліпшення керованості. Конфігурація головки з 2 верхніми розподільними валами, що регулюють потік газу через порти, обіцяє видатні характеристики двигуна, характерні для ендуро. Штовхачі пальців з покриттям DLC, а також легкі клапани, які вони приводять у дію (впускний 36,3 мм, випускний 29,1 мм), дозволяють збільшити обороти двигуна, що є вирішальним фактором в динамічних характеристиках 350-го.
Колінчастий вал
Колінчастий вал KTM 350 EXC-F SIX DAYS розташований в ідеальному положенні, близько до центру тяжіння, що сприяє більш легкому зверненням. У ньому використовується короткий шатун, що робить двигун в цілому компактним і легким з швидкою подачею потужності. Підшипник ковзання з великим (нижнім) кінцем з двома посиленими вкладишами підшипників встановлюється безпосередньо на шатунних шийку. Система змащення двигуна під тиском забезпечує необхідну подачу масла в цей підшипник. Така конструкція має пряме перевага для колінчастого вала зі збільшеними інтервалами обслуговування, які збільшуються за рахунок підшипника ковзання. Так що просто приколіть його весь день.
Картери і кришки двигуна
Компактні корпусу двигуна виробляються з використанням процесу лиття під високим тиском, який допомагає знизити вагу, зберігаючи при цьому міцність і довговічність. Конструкція дозволяє використовувати дуже централізовану конфігурацію вала, що робить двигун дуже коротким і компактним, а також сприяє ефективній централізації маси. Кожухи двигуна мають продуману структуру поверхні, яка знижує знос черевиків гонщика, зберігаючи їх свіжий вигляд, як в той день, коли ви їх купили. Крім того, захист двигуна захищає двигун від пошкоджень навіть в найсуворіших умовах.
Трансмісія
KTM 350 EXC-F оснащений надійною 6-ступінчастою коробкою передач від PANKL Racing Systems. Шестерні виготовлені з міцного кованого сировини, що забезпечує найвищий рівень міцності і надійності. Не було необхідності міняти передавальні числа, які ідеально відповідають силовим характеристикам двигуна. Всі чотиритактні двигуни оснащені датчиком передачі, що дає можливість вибору різних характеристик двигуна для кожної передачі.
Система управління двигуном
Сучасна система управління двигуном Keihin з електронним уприскуванням палива має корпус дросельної заслінки діаметром 42 мм з окремими системами для холодного запуску і регулювання холостого ходу. Кріплення троса дросельної заслінки забезпечує легкий доступ і плавну прокладку тросів. ЕБУ може вибрати схеми двигуна, які оптимізовані для вихлопу, повітряної коробки і конфігурації двигуна, регулюють унікальний слідкування за відпрацьованими газами та активуються перемикачем вибору схеми на кермі. Він також надає різні карти для кожної передачі відповідно до інформації, отриманої від датчика передачі, забезпечуючи максимальну потужність при перемиканні передач.
Циліндр і поршень
Усередині короткого циліндра діаметром 88 мм знаходиться надзвичайно легкий кований поршень коробчатого типу з перемичкою, виготовлений компанією CP. Незважаючи на неймовірно малу вагу, він має особливо жорстку конструкцію для підвищення міцності. Завдяки легкій конструкції малі коливаються маси надають двигуну виключно живі характеристики. Ступінь стиснення 13,5: 1 забезпечує виняткову продуктивність двигуна і знижує ризик детонації.
Балансирний вал
Багатофункціональний балансовий вал збоку майстерно врівноважує все коливальні сили, а також приводить в дію водяний насос. Він ефективно зводить до мінімуму вібрації двигуна, забезпечуючи максимально плавну їзду навіть при найвищих оборотах двигуна.
Зчеплення
KTM 350 EXC-F оснащений надзвичайно міцним зчепленням DS (діафрагмове сталь), розробленим KTM, з зносостійкого сталевий кошиком і жароміцних дисками зчеплення. У ньому замість звичайних гвинтових пружин використовується діафрагмове пружина, що значно спрощує роботу зчеплення. Крім того, гідравлічна система Brembo забезпечує легке і точне перемикання зчеплення у всьому діапазоні робочих температур.
Стартер
У стандартному електричному стартері KTM 350 EXC-F SIX DAYS використовується перевірений привід і потужний стартер виробництва Mitsuba. Як неодноразово демонструвалося, він забезпечує швидкий і надійний запуск, заощаджуючи ваш дорогоцінний час і енергію, коли вони вам найбільше потрібні.
Охолодження
Підтримка оптимальної температури двигуна має вирішальне значення для забезпечення постійної потужності протягом всієї поїздки. KTM 350 EXC-F SIX DAYS має радіатори, які встановлені близько до центру тяжіння і ідеально відповідають конструкції кожухів для досягнення ідеальної ергономіки. Завдяки використанню технології CFD (обчислювальної гідродинаміки) та інтелектуальної схеми контуру охолоджувальної рідини інноваційна система забезпечує оптимальну температуру двигуна для максимальної продуктивності в будь-яких умовах. Перш за все, дельта-розподільник, інтегрований в трикутник рами, має велику центральну трубку, завдяки чому потік охолоджувальної рідини від головки блоку циліндрів до радіаторів дуже ефективний. Радіатори мають спеціальні захисні пристосування, які захищають від летять каміння і сміття, а також діють як скоба для розсіювання енергії навколо радіаторів в разі удару.
Вихлоп
Коли справа доходить до потужності і продуктивності, вихлоп грає ключову роль і має неперевершену потужністю. Всі 4-тактні моделі EXC оснащені двокомпонентними колекторами, які легко розбираються і забезпечують легкий доступ до амортизатора. Алюмінієва гільза глушника має короткий і компактний профіль, що наближає вага до центру тяжіння для кращої централізації маси. Глушники на моделях SIX DAYS відмічені новим логотипом SIX DAYS.

ШАСІ

Рама
Всі моделі EXC оснащені високотехнологічної легкої рамою з хромомолібденової стали. Сюди входять гидроформованниє елементи, отримані за допомогою сучасної роботизованою зварювання. Завдяки перевіреної в гонках геометрії і оптимальної жорсткості рама забезпечує відмінну зворотний зв'язок для гонщика, грайливе управління і чудову стабільність. Прикріплені збоку розпірки головки двигуна (з'єднання між циліндром, голівкою і рамою) тепер зроблені з алюмінію, що знижує вібрацію і сприяє точному проходженню поворотів. Велосипеди також оснащені бічними огорожами рами зі структурованою поверхнею, що поліпшують зчеплення з дорогою, а також службовцями теплової захистом від глушника з правого боку. Підрамник виготовлений з надлегких і стійких алюмінієвих профілів вагою менше 900 г, що забезпечують відмінну стійкість заднього крила.
Маятник
Цілісний алюмінієвий маятник KTM 350 EXC-F SIX DAYS виготовлений методом гравітаційного лиття під тиском, що забезпечує виняткову міцність при мінімально можливій вазі. Процес однокомпонентного лиття забезпечує малу вагу, ідеальну гнучкість, а також дозволяє використовувати велику кількість геометричних рішень.
Колеса
KTM використовує легкі, оброблені на верстаті з ЧПУ маточини і високоякісні диски GIANT на всіх моделях Enduro, що гарантує максимальну стабільність і мінімальна вага. Ніпелі з алюмінієвими спицями мають інноваційний дизайн, який зручно знижує частоту затяжки спиць.
Передня підвіска
Амортизатор WP XPLOR є ключовим елементом перевіреної конструкції задньої підвіски PDS (прогресивна система демпфірування), в якій амортизатор безпосередньо пов'язаний з маятником без додаткової системи важелів. Це знижує вагу і знижує ймовірність зачеплення за камені. Оптимальна прогресія демпфірування, характерна для ендуро, досягається за рахунок використання другого демпфуючого поршня в поєднанні із закритою чашкою в кінці ходу, підтримуваної прогресивної пружиною амортизатора. Налаштування амортизатора XPLOR PDS забезпечують вражаючі характеристики демпфірування і ідеально підходять для рами і передньої частини. Він повністю регулюється, включаючи стиснення на високих і низьких швидкостях, тому ви можете налаштувати амортизатор відповідно до переваг будь-якого треку, траси і райдера.
Задня підвіска
Амортизатор WP XPLOR є ключовим елементом перевіреної конструкції задньої підвіски PDS (прогресивна система демпфірування), в якій амортизатор безпосередньо пов'язаний з маятником без додаткової системи важелів. Це знижує вагу і знижує ймовірність зачеплення за камені. Оптимальна прогресія демпфірування, характерна для ендуро, досягається за рахунок використання другого демпфуючого поршня в поєднанні із закритою чашкою в кінці ходу, підтримуваної прогресивної пружиною амортизатора. Налаштування амортизатора XPLOR PDS забезпечують вражаючі характеристики демпфірування і ідеально підходять для рами і передньої частини. Він повністю регулюється, включаючи стиснення на високих і низьких швидкостях, тому ви можете налаштувати амортизатор відповідно до переваг будь-якого треку, траси і райдера.
Потрійний зажим
Всі моделі Six Days оснащені висококласними потрійними зажимами, обробленими на верстаті з ЧПУ, анодованими в помаранчевий колір і зміщенням 22 мм, що забезпечує надійне захоплення вилки і точне управління. Кермо регулюється вперед і назад в 4 положеннях, тому велосипед підійде вам, як ваші улюблені рукавички.
Гальма
Ці високотехнологічні гальма Brembo сполучаються з легкими гальмівними дисками Wave (тверді задні і плаваючі передні). На позашляховому мотоциклі неможливо загальмувати сильніше або краще. Для додаткової міцності і надійності педаль заднього гальма закріплена страхувальним тросом.
Паливний бак
Всі моделі серії EXC оснащені полегшеними поліетиленовими баками нової конструкції, що поліпшують ергономіку. Байонетна кришка на обороту забезпечує швидке і легке закриття. Виготовлений з прозорого пластика, тому ви завжди зможете відразу побачити, скільки палива залишилося. Він має вбудовану систему паливного насоса і датчиком рівня палива. Крім того, паливопровід має з'єднувач під кутом 90 ° до баку для кращого захисту від пошкоджень.
Airbox
Повітряна камера на KTM 350 EXC-F SIX DAYS забезпечує оптимальну динаміку потоку і разом з впускними трубками забезпечує оптимальну потужність і реакцію дросельної заслінки. Незважаючи на очевидне підвищення продуктивності, конструкція також забезпечує максимальний захист від забруднення повітряного фільтру. Великий повітряний фільтр Twin-Air встановлений на ретельно продуманої жорсткої клітці, що зводить до мінімуму неправильну установку. Як і в попередніх моделях, обслуговування фільтрів виконується швидко і легко і не вимагає інструментів - стандартна оригінальна функція від KTM.

ЕРГОНОМІКА ТА КОМФОРТ

Рульове управління
Всі моделі SIX DAYS оснащені одним і тим же високоміцним алюмінієвим конічним кермом, який можна встановити в чотирьох різних положеннях. У стандартну комплектацію керма входить вулканізована рукоятка ODI з правого боку і зручна що фіксується рукоятка ODI, що не вимагає використання дроту або клею, зліва. Про всяк випадок нагадати, що ви були на спеціальній машині, на кермі є логотип SIXDAYS.
Сидіння
Підніжки
Складні підніжки «No-Dirt» запобігають засмічення підніжок навіть при копанні в глибоких коліях. Підніжки на моделях Enduro на 6 мм вище, ніж на моделях SX, що збільшує дорожній просвіт. Але ви можете поміняти їх місцями за бажанням.

ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД

Обладнання
Сидіння SIX DAYS для підвищеного комфорту на далеких дистанціях, ексклюзивна графіка SIX DAYS з яскравим дизайном, перемикач вибору карти на кермі, кермо з логотипом SIX DAYS, глушник SIX DAYS (анодований і з логотипом SIX DAYS), оброблені помаранчеві анодовані потрійні затискачі для надзвичайно точної затиск вилки і оптимальна функція вилки, вентилятор радіатора для всіх 4-тактних моделей для оптимізації управління температурою в екстремальних умовах, плаваючий передній гальмівний диск для стабільного гальмування в екстремальних умовах, твердий задній гальмівний диск (без прорізів / отворів) для підвищення термостійкості і зменшений знос гальмівних колодок, 2-компонентна задня зірочка Supersprox Stealth з алюмінієвим внутрішнім кільцем і сталевим зовнішнім кільцем для максимальної міцності, Знімач переднього моста для простого зняття переднього колеса, Помаранчева рама, Захисний кожух двигуна для ефективного захисту двигуна, Помаранчева напрямна ланцюга.
Наліпки
Довговічна графіка в формі передає характер READY TO RACE модельної лінії KTM EXC-F.

ТЕХНІЧНІ ДАНІ

Двигун

Тип двигуна
1-циліндровий, 4-тактний двигун
Робочий об'єм
349,7 см³
Діаметр / Хід поршня
88/57,5 мм
Запуск
Електростартер
КПП
6-ступінчаста
Зчеплення
Wet, DDS multi-disc clutch, Brembo hydraulics
Запалювання
Keihin EMS
CO2
89,2 г/км
Витрата палива, л/100км
3,83 л/100 км

Шасі

Рама
25CrMo4 steel central-tube frame
Передня підвіска
WP XPLOR-USD, Ø 48 mm
Задня підвіска
WP Xplor PDS shock absorber
Хід підвіски, передня / задня
300/310 мм
Передні гальма
Disc brake Ø 260 мм
Задні гальма
Disc brake Ø 220 мм
Ланцюг
X-Ring 5/8 x 1/4"
Кут нахилу вилки
63.5 °
Дорожній просвіт
355 мм
Висота по сідлу
960 мм
Обсяг бака
9 л
Вага (сухий)
104,3 кг
Показати всі
Зв'язатися з менеджером
Дякуємо Вам! Найближчим часом наші менеджери з Вами зв'яжуться.