ПІДКОРЮЙ ВЕЛИКИЙ ВІДПОЧИНОК

KTM 450 EXC-F є галузевим еталоном і був посилений завдяки пропозиціям заводських гонщиків KTM. Завдяки вражаючим та ефективним характеристикам, легкій рамі та підрамнику, удосконаленому кузову та ергономіці, компактній вихлопній системі, а також винятковому охолодженню та підвісці він, безсумнівно, залишиться стандартом для всіх інших. Його нова графіка та кольори нагадують його гоночний родовід.

ДВИГУН І ВИПУСК

Двигун
Двигун KTM 450 EXC-F з системою впорскування палива SOHC, що поєднує в собі компактні розміри з величезною вихідною потужністю, є найпотужнішим і вдосконаленим двигуном об'ємом 450 куб. Див на ринку. Його найкраща в своєму класі потужність доступна у всьому діапазоні оборотів, а при зменшеній масі всього 29,2 кг цей двигун є найбільш компактною, легкої і найбільш конкурентоспроможною силовою установкою. З омологацією Euro IV він не тільки дуже зелене, але і змушує змагатися з заздрістю.
Кришка циліндра
Двигун KTM 450 EXC-F оснащений компактною головкою блоку циліндрів SOHC для оптимальної централізації маси і поліпшення керованості. Конфігурація головки обіцяє ефективну подачу потужності і неперевершену продуктивність, оскільки потік газу через порти регулюється одним верхнім розподільчим. Він відрізняється міцною осьової фіксацією вала декомпресора і ефективної інтегрованої системою вентиляції двигуна. Коромисла і напрямні ланцюга приводу ГРМ з низьким коефіцієнтом тертя гарантують стабільну роботу у всьому діапазоні оборотів.
Колінчастий вал
Колінчастий вал KTM 450 EXC-F розташований в ідеальному положенні близько до центру тяжіння, що сприяє більш легкому зверненням. У ньому використовується короткий шатун, що робить двигун компактним і легким з швидкою подачею потужності. Підшипник ковзання з великим (нижнім) кінцем з двома посиленими вкладишами підшипників встановлюється безпосередньо на шатунних шийку. Система змащення двигуна під тиском забезпечує необхідну подачу масла в цей підшипник. Така конструкція має пряме перевага для колінчастого вала зі збільшеними інтервалами обслуговування, які збільшуються за рахунок підшипника ковзання. Так що просто приколіть його весь день.
Картери і кришки двигуна
Компактні корпусу двигуна виробляються з використанням процесу лиття під високим тиском, який допомагає знизити вагу, зберігаючи при цьому міцність і довговічність. Конструкція дозволяє використовувати дуже централізовану конфігурацію вала, що робить двигун дуже коротким і компактним, а також сприяє ефективній централізації маси. Крім того, кришки двигуна мають продуману структуру поверхні, яка знижує знос черевиків гонщика, зберігаючи їх свіжий вигляд, як в той день, коли ви їх купили.
Трансмісія
KTM 450 EXC-F оснащений надійною 6-ступінчастою коробкою передач від PANKL Racing Systems. Шестерні виготовлені з міцного кованого сировини, що забезпечує найвищий рівень міцності і надійності. Не було необхідності міняти передавальні числа, ідеально відповідні силовим характеристикам двигуна. Всі чотиритактні двигуни оснащені датчиком передачі, що дає можливість вибору різних характеристик двигуна для кожної передачі.
Система управління двигуном
Сучасна система управління двигуном Keihin з електронним уприскуванням палива має корпус дросельної заслінки діаметром 42 мм з окремими системами для холодного запуску і регулювання холостого ходу. Кріплення троса дросельної заслінки забезпечує легкий доступ і плавну прокладку тросів. ЕБУ може вибрати схеми двигуна, які оптимізовані для вихлопу, повітряної коробки і конфігурації двигуна, регулюють унікальний слідкування за відпрацьованими газами та активуються додатковим перемикачем вибору схеми на кермі. Він також надає різні карти для кожної передачі відповідно до інформації, отриманої від датчика передачі, забезпечуючи максимальну потужність при перемиканні передач.
Циліндр і поршень
Усередині циліндра з коротким діаметром 95 мм знаходиться надзвичайно легкий поршень типу «коробка в коробці» виробництва König. У поєднанні з легким, але надзвичайно міцним поршневим пальцем він вносить основний вклад у високу продуктивність двигуна, низький рівень вібрацій і оборотів двигуна. Ступінь стиснення 12,75: 1 забезпечує виняткову продуктивність двигуна і знижує ризик детонації. Крім того, верхня частина поршня оптимізована для високоефективного згоряння.
Балансирний вал
Багатофункціональний балансовий вал збоку майстерно врівноважує все коливальні сили, а також приводить в дію водяний насос. Він ефективно зводить до мінімуму вібрації двигуна, забезпечуючи максимально плавну їзду навіть на найвищих обертах двигуна.
Зчеплення
KTM 450 EXC-F оснащений надзвичайно міцним зчепленням DDS, розробленим KTM (сталь з демпфірованного діафрагмою), зносостійкого сталевий кошиком і жароміцних дисками зчеплення. У ньому замість звичайних гвинтових пружин використовується діафрагмове пружина, що значно спрощує роботу зчеплення. Пружина діафрагми також досить компактна, щоб можна було інтегрувати систему демпфірування в маточину зчеплення, що сприяє кращому зчепленню і довговічності. Крім того, гідравлічна система Brembo забезпечує легку і точне регулювання зчеплення.
Стартер
У стандартному електричному стартері KTM 450 EXC-F використовується перевірений стартерний привід і потужний стартер виробництва Mitsuba. Як неодноразово демонструвалося, він забезпечує швидкий і надійний запуск, заощаджуючи ваш дорогоцінний час і енергію, коли вони вам найбільше потрібні.
Охолодження
Підтримка оптимальної температури двигуна має вирішальне значення для забезпечення постійної потужності протягом всієї поїздки. KTM 450 EXC-F має радіатори, які встановлені близько до центру тяжіння і ідеально відповідають конструкції кожухів для досягнення ідеальної ергономіки. Завдяки використанню технології CFD (обчислювальної гідродинаміки) та інтелектуальної схеми контуру охолоджувальної рідини інноваційна система забезпечує оптимальну температуру двигуна для максимальної продуктивності в будь-яких умовах. Перш за все, дельта-розподільник, інтегрований в трикутник рами, має велику центральну трубку, завдяки чому потік охолоджувальної рідини від головки блоку циліндрів до радіаторів дуже ефективний. Радіатори мають спеціальні протектори, які захищають від летять каміння і сміття, а також діють як скоба для розсіювання енергії навколо радіаторів в разі удару.
Вихлоп
Коли справа доходить до потужності і продуктивності, вихлоп грає ключову роль і має неперевершену потужністю. Всі 4-тактні моделі EXC оснащені двокомпонентними колекторами, які легко розбираються і забезпечують легкий доступ до амортизатора. Алюмінієва гільза глушника має короткий і компактний профіль, що наближає вага до центру тяжіння для кращої централізації маси.

ШАСІ

Рама
Всі моделі EXC оснащені новою високотехнологічною легкої рамою з хромомолібденової стали. Сюди входять гидроформованниє елементи, отримані за допомогою сучасної роботизованою зварювання. Вони зберегли свою перевірену в гонках геометрію, але завдяки зміні конструкції деяких ділянок тепер вони мають більш високу поперечну, подовжню і торсионную жорсткість, що забезпечує кращу зворотний зв'язок для гонщика, грайливе управління і поліпшену стабільність. Прикріплені збоку розпірки головки двигуна (з'єднання між циліндром, голівкою і рамою) тепер зроблені з алюмінію, що знижує вібрацію і сприяє точному проходженню поворотів. Велосипеди також оснащені недавно розробленими бічними огорожами рами зі структурованою поверхнею, що поліпшують зчеплення з дорогою, а також службовцями теплової захистом для глушника з правого боку. Підрамник виготовлений з надлегких і стабільних алюмінієвих профілів вагою менше 900 г і на 40 мм довшим, ніж раніше, що забезпечує кращу стійкість заднього крила.
Маятник
Цілісний алюмінієвий маятник KTM 450 EXC-F виготовлений методом лиття під тиском, що забезпечує виняткову міцність при мінімально можливій вазі. Процес однокомпонентного лиття забезпечує малу вагу, ідеальну гнучкість, а також дозволяє використовувати велику кількість геометричних рішень.
Колеса
KTM використовує легкі, оброблені на верстаті з ЧПУ маточини і високоякісні диски GIANT на всіх моделях Enduro, що гарантує максимальну стабільність і мінімальна вага. У 2020 році ніпелі з алюмінієвими спицями мають перероблену конструкцію, яка дозволяє знизити частоту затяжки спиць.
Передня підвіска
Всі моделі EXC оснащені новітніми перевернутими вилками WP XPLOR діаметром 48 мм з роздільною виделкою, розробленої WP і KTM. Хоча кожна сторона забезпечена пружинами, вони мають окремі функції демпфірування. Демпфірування стиску знаходиться зліва, а відскік - справа. Обидві можна легко відрегулювати за допомогою регуляторів нагорі обох трубок вилки за допомогою 30 клацань кожна. Незважаючи на те, що вилка 2020 роки вже відрізняється видатними характеристиками відгуку і демпфірування, вона оснащена відкаліброваним поршнем середнього клапана для більш постійного демпфірування. Він також має нові верхні ковпачки вилки і регулятори клікера для більш легкого регулювання з новим кольором і графічним дизайном. Нові настройки утримують передню частину вище, забезпечуючи підвищені резерви проти досягнення дна.
Задня підвіска
Амортизатор WP XPLOR є ключовим елементом перевіреної конструкції задньої підвіски PDS (прогресивна система демпфірування), в якій амортизатор безпосередньо пов'язаний з маятником без додаткової системи важелів. Це знижує вагу і знижує ймовірність зачеплення за камені. Оптимальна прогресія демпфірування, характерна для ендуро, досягається за рахунок використання другого демпфуючого поршня в поєднанні із закритою чашкою в кінці ходу, підтримуваної прогресивної пружиною амортизатора. У 2020 році удосконалення другого поршня, а також перероблена форма і ущільнення манжети привели до підвищення опору дну без якого-небудь збитку для комфорту. Нові настройки амортизатора XPLOR PDS забезпечують кращі характеристики демпфірування і ідеально відповідають новій рамі і переробленої передньої частини. Він повністю регулюється, включаючи стиснення на високих і низьких швидкостях, тому ви можете налаштувати амортизатор відповідно до переваг будь-якого треку, траси і райдера.
Гальма
Ці високотехнологічні немовлята Brembo поєднуються з легкими гальмівними дисками Wave. На позашляховому мотоциклі неможливо загальмувати сильніше або краще.
Паливний бак
Всі моделі серії EXC оснащені полегшеними поліетиленовими баками нової конструкції, що поліпшують ергономіку. Байонетна кришка на обороту забезпечує швидке і легке закриття. Виготовлений з прозорого пластика, тому ви завжди зможете відразу побачити, скільки палива залишилося. Він має вбудовану систему паливного насоса і датчиком рівня палива. Крім того, паливопровід має з'єднувач під кутом 90 ° до баку для кращого захисту від пошкоджень.
Airbox
Новий повітряний короб на KTM 450 EXC-F був повністю перероблений, щоб забезпечити кращу динаміку потоку, що призвело до оптимальної потужності і відгуку дросельної заслінки. Незважаючи на очевидне підвищення продуктивності, нова конструкція також забезпечує максимальний захист від забруднення повітряного фільтру. Великий здвоєний повітряний фільтр встановлений на ретельно спроектованої жорсткої клітці, що зводить до мінімуму неправильну установку. Як і в попередніх моделях, обслуговування фільтра виконується швидко і легко і не вимагає інструментів - стандартна оригінальна функція від KTM.

ЕРГОНОМІКА ТА КОМФОРТ

Рульове управління
Всі моделі KTM EXC оснащені одним і тим же високоміцним алюмінієвим конічним кермом NEKEN. Кермо допускає чотири різних положення. У стандартну комплектацію керма входить вулканізована рукоятка ODI з правого боку і зручна що фіксується рукоятка ODI, що не вимагає використання дроту або клею, зліва. Всі моделі можуть бути оснащені додатковим перемикачем кривої запалювання на кермі для вибору альтернативних карт. Водій також має можливість активувати TRACTION CONTROL за допомогою цього додаткового перемикача; унікальна функція, яка гарантує більш ефективне зчеплення з дорогою, особливо на слизькій дорозі, і може бути активована натисненням кнопки під час їзди.
Підніжки
Складні підніжки «No-Dirt» запобігають засмічення підніжок навіть при копанні в глибоких коліях. Підніжки на моделях Enduro на 6 мм вище, ніж на моделях SX, що збільшує дорожній просвіт. Але ви можете поміняти їх місцями за бажанням.

ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД

Наліпки
Міцна графіка в формі передає характер READY TO RACE модельної лінійки KTM EXC-F.

ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Акумулятор і палять проводів
Всі двигуни оснащені перевіреним електростартером, що є великою перевагою для будь-якого позашляховика. Він живиться від надлегкої літій-іонної батареї стартера ємністю 2 Ач, яка забезпечує безпечний і надійний запуск. В переробленому джгуті проводів і переробленої упаковці більшість електричних компонентів зосереджено в загальній зоні під сидінням, що робить їх більш доступними і надійними.

ТЕХНІЧНІ ДАНІ

Двигун

Тип двигуна
1-циліндровий, 4-тактний двигун
Робочий об'єм
449,9 см³
Діаметр / Хід поршня
95/63,4 мм
Запуск
Електростартер
КПП
6-ступінчаста
Зчеплення
Wet, DDS multi-disc clutch, Brembo hydraulics
Запалювання
Keihin EMS
CO2
85,6 г/км
Витрата палива, л/100км
3,68 л/100 км

Шасі

Рама
25CrMo4 steel central-tube frame
Передня підвіска
WP XPLOR-USD, Ø 48 mm
Задня підвіска
WP Xplor PDS shock absorber
Хід підвіски, передня / задня
300/310 мм
Передні гальма
Disc brake Ø 260 мм
Задні гальма
Disc brake Ø 220 мм
Ланцюг
X-Ring 5/8 x 1/4"
Кут нахилу вилки
63.5 °
Дорожній просвіт
355 мм
Висота по сідлу
960 мм
Обсяг бака
9,2 л
Вага (сухий)
105,5 кг
Показати всі
Зв'язатися з менеджером
Дякуємо Вам! Найближчим часом наші менеджери з Вами зв'яжуться.