50 SX FACTORY EDITION

50 SX FACTORY EDITION

ІДЕАЛЬНИЙ СТАРТ

ДВИГУН І ВИПУСК

Двигун
Високопродуктивний 2-тактний двигун, надзвичайно компактний і потужний, встановлює стандарт в високо конкурентному класі 50 куб. Див. Його трехвальная конструкція дозволяє розташувати колінчастий вал дуже близько до центру тяжіння, забезпечуючи виняткову керованість. Така конструкція забезпечує оптимізований для потоку кут впуску в пластинчастий клапан, що забезпечує вражаючу продуктивність у всьому діапазоні оборотів. Помаранчеві анодовані алюмінієві кришки зчеплення і запалювання, оброблені на верстаті з ЧПУ, забезпечують відмінний відвід тепла, довговічність і, звичайно ж, підкреслюють гоночну ДНК цієї машини. Багатодискове автоматичне зчеплення, розроблене KTM, забезпечує контрольоване прискорення і робить їзду на цьому мотоциклі такий же простий, як поворот дросельної заслінки. KTM 50 SX FACTORY EDITION відрізняється особливою конфігурацією зчеплення для збільшення потужності, що поєднує надзвичайно маневреність з максимальною продуктивністю. Зчеплення також можна легко відрегулювати відповідно до особистих потреб гонщика або конкретними вимогами кожної окремої траси за лічені хвилини і без будь-яких спеціальних інструментів. Перероблена настройка карбюратора в поєднанні з новим налаштуванням двигуна працює разом з меншою задньої зірочкою, що робить мотоцикл ще швидше.
Зчеплення
Відцентрове багатодискове автоматичне зчеплення, розроблене KTM, було спеціально налаштоване для 50 SX FACTORY EDITION. Він забезпечує більш ефективне прискорення і як і раніше робить їзду на цьому мотоциклі найпростішим завданням в світі. Його можна додатково адаптувати до конкретних вимог треку і райдера за лічені хвилини і без будь-яких спеціальних інструментів.
Охолодження
Як і великі мотоцикли KTM, 50 SX FACTORY EDITION має систему рідинного охолодження, яка охолоджує навіть картер. Радіатори великого розміру забезпечують чудовий відведення тепла і високу надійність навіть в дуже важких умовах.
Глушник
Глушник FMF Powercore 2 і трубка FMF Fatty входять в стандартну комплектацію KTM 50 SX FACTORY EDITION і забезпечують оптимізовану криву потужності від низького до середнього діапазону, виглядаючи неймовірно завдяки нікельованої, нержавіючої, полірованої поверхні труби і високій якості. Корпус глушника з пресованого анодованого алюмінію. Багаті звуки двотактних двигунів і зовнішній вигляд Factory забезпечуються повною системою FMF.

ШАСІ

Рама
Сучасна рама виготовлена з легких і високоміцних профілів з хромомолібденової стали. Він поєднує в собі максимальну подовжню жорсткість і оптимальну жорсткість на кручення. Він пропонує чудову керованість і точне проходження поворотів на додаток до видатної стійкості.
Колеса
Надлегкі, анодовані в чорний колір алюмінієві диски в поєднанні з високопродуктивними шинами Dunlop Geomax MX 53 забезпечують кращу гоночну конфігурацію, яку можна знайти в виставковому залі. Шини MX 53, розроблені для широкого розмаїття місцевості, оснащені технологією BLOCK-IN-A-BLOCK і забезпечують поліпшене зчеплення з дорогою і керованість.
Передня підвіска
Легка передня вилка WP XACT з технологією AER, вилка з пневматичною підвіскою за 48 мм, розроблена WP в тісній співпраці з KTM, являє собою роздільну вилку з окремими функціями для кожної ноги. Це означає, що функції демпфірування знаходяться праворуч, а пневматична ресора - зліва. Ця ліва нога оснащена двухкамерной системою з капсульованих повітряним картриджем для запобігання втрати тиску повітря. Якщо зовнішнє ущільнення почне протікати, внутрішній тиск картриджа буде утримувати велосипед на місці. Пневморессора легко регулюється під будь-яку вагу райдера за допомогою одного повітряного клапана. Ніяких додаткових спеціальних інструментів не потрібно; Вилучений повітряний насос входить в комплект поставки велосипеда. Права ніжка вилки включає в себе демпфуючий картридж, який адаптується до ваших потреб в демпфіруванні. Його можна налаштувати відповідно до умов траси і уподобаннями гонщика за допомогою поворотної ручки (стиснення зверху, відскік знизу, 30 натискань на кожне). Ця вилка (з оновленими внутрішніми компонентами і переробленими характеристиками демпфування) стала зручнішою і чутливої, ніж будь-коли. Але ви все ще можете вибити з нього пекло.
Задня підвіска
Амортизатор XACT з PDS (Progressive Damping System) від WP підключається безпосередньо до маятника і володіє відмінними демпфірувальними характеристиками. Його можна легко відрегулювати відповідно до індивідуальних переваг гонщика і умовами траси, а хід підвіски складає 185 мм.
Гальма
KTM 50 SX FACTORY EDITION оснащений передніми і задніми гідравлічними гальмами Formula в поєднанні з легкими хвилястими дисками, якими легко керувати навіть наймолодшим гонщикам. Це забезпечує найкраще уповільнення в будь-яких умовах.

ЕРГОНОМІКА ТА КОМФОРТ

Кермо
В KTM 50 SX FACTORY EDITION використовується конічний кермо ідеальної форми, зроблений з високоякісного алюмінієвого сплаву. Він забезпечує відмінне відчуття контролю і комфорту, поки маленькі подрібнювачі працюють на повну потужність. Крім того, байк поставляється з новими сірими фіксують ручками ODI, які включають вулканізованої ручку з правого боку і фіксується з лівого боку, що не вимагає клею або дроту для установки. Діаметр рукоятки на 5 менше, ніж раніше, ідеально підходить для маленьких рук молодих гонщиків.

ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД

Наліпки
KTM 50 SX FACTORY EDITION 2021 відрізняється спеціальної литий графікою, яка чітко імітує повнорозмірні машини Factory Race. У нього швидкий, агресивний стиль, який кричить «ГОТОВИЙ ДО ПЕРЕГОНИ», не залишаючи сумнівів в прагненні мотоцикла до високопродуктивним характеристикам. Синє сидіння з захопленням ідеально поєднується з синіми штрихами на графіку і додає ще один штрих Factory.

ТЕХНІЧНІ ДАНІ

Двигун

Тип двигуна
1-циліндровий, 2-тактний двигун
Робочий об'єм
49 cm³
Діаметр / Хід поршня
39,5/40 мм
Запуск
Kickstarter
КПП
Single-speed automatic
Зчеплення
Центробіжне зчеплення (регулюється)
Запалювання
Seletra 2p D36

Шасі

Рама
Central-tube frame with double-cradle
Передня підвіска
XACT 35 WP Upside-Down fork, Ø 35 mm
Задня підвіска
XACT WP mono shock
Хід підвіски, передня / задня
205/185 мм
Передні гальма
Дискові Ø 160 мм
Задні гальма
Дискові Ø 160 мм
Ланцюг
1/2 x 3/16"
Кут нахилу вилки
66°
Дорожній просвіт
252 мм
Висота по сідлу
665 мм
Обсяг бака
2,3 л
Вага (сухий)
41,5 кг
Показати всі
Зв'язатися з менеджером
Дякуємо Вам! Найближчим часом наші менеджери з Вами зв'яжуться.