ШВИДКІСТЬ НЕ МАЄ ВІКОВИХ ОБМЕЖЕНЬ

KTM 65 SX - це повноцінна гоночна машина для молодих пілотів у віці від 8 до 12 років. У цьому маленькому флаєрі представлені новітні передні вилки WP XACT з революційною технологією AER, сверхкрутимі графікою і потужністю, яка встановлює стандарти в своєму класі. Як і його більші аналоги, KTM 65 SX володіє динамікою їзди READY TO RACE, якісним обладнанням і високою майстерністю, забезпечуючи виграшну продуктивність молодим конкурентам.

ДВИГУН І ВИПУСК

Двигун
KTM 65 SX відрізняється передовою 2-тактний технологією і легко перемикається 6-ступінчастою коробкою передач з гідравлічним зчепленням. Завдяки переробленої кривої запалювання циліндр з регульованим по тиску випускним клапаном продовжує забезпечувати кращу в своєму класі потужність і великий крутний момент.
Циліндр
Високопродуктивний циліндр оснащений випускним клапаном з регульованим тиском (PCEV) і забезпечує неперевершену продуктивність в високо конкурентному класі 65 куб.
Зчеплення
Відмінною особливістю KTM 65 SX є гідравлічне зчеплення виробництва Formula. Він забезпечує легке зчеплення і чітку модуляцію.
Охолодження
Інтелектуальний контур охолодження з вбудованим охолодженням картера і двома радіаторами покращує тепловідвід і забезпечує постійний температурний баланс для стабільної та високої продуктивності.

ШАСІ

Рама
Сучасна рама виготовлена з легких профілів з високоміцної хромової сталі і поєднує в собі максимальну подовжню жорсткість з оптимальною жорсткістю на кручення. Він гарантує легке управління і точне проходження поворотів, а також видатну стійкість.
Маятник
KTM 65 SX оснащений легким маятником з литого алюмінію. Створена з використанням новітнього програмного забезпечення для розрахунків і моделювання, основна увага приділялася мінімальній вазі, оптимальної жорсткості і точно певної гнучкості. Крім того, він має міцну 2-компонентну направляючу ланцюга, аналогічну повнорозмірним моделям.
Колеса
Як і повнорозмірні гоночні моделі KTM Factory, 65 SX має надлегкі, чорні анодовані алюмінієві диски, що забезпечують найвищу міцність. Шини OEM MAXXIS чудово зчіплюються з будь-якою поверхнею.
Передня підвіска
KTM 65 SX - перша модель в своєму класі, оснащена сучасною повністю регульованою пневматичною вилкою: виделкою WP XACT AER. Перевернута передня вилка з діаметром трубки 35 мм і ходом 215 мм забезпечує винятковий комфорт, характеристики демпфірування і курсову стійкість. Ще однією важливою перевагою для юних гонщиків є те, що пневматична ресора, встановлена на лівій нозі вилки, може бути ідеально адаптована до ваги гонщика за допомогою простого повітряного насоса.
Задня підвіска
Високоякісний амортизатор WP XACT з'єднаний безпосередньо з маятником, забезпечуючи відмінні характеристики демпфірування. Він повністю регулюється, що означає, що ви можете оптимальні параметри демпфірування відповідно до переваг гонщика і умовами траси. Амортизатор допускає хід задніх коліс 270 мм.
Гальма
Передні і задні гальма оснащені масивними 4-поршневими супортами, які захоплюють легкі хвильові гальмівні диски - 198 мм спереду і 160 мм ззаду. Гідравлічна гальмівна система проста в управлінні і забезпечує найкраще уповільнення і високі стандарти продуктивності.

ЕРГОНОМІКА ТА КОМФОРТ

Кермо
Новий високоякісний конічний кермо з алюмінієвого сплаву має ідеальний вигин, відповідний ергономіці і максимальної міцності. Нова змінна накладка на кермі захищає водія в разі контакту. Крім того, в стандартну комплектацію велосипеда входять фіксують рукоятки ODI, які включають вулканізованої рукоятку з правого боку і фіксується з лівого боку, що не вимагає клею або дроту для установки.

ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД

Наліпки
Моделі 2 021 KTM SX відрізняються новітньої литий графікою, ідеально поєднується з заводськими помаранчевими рамками і кузовом. У них швидкий і агресивний стиль, який кричить ГОТОВНІСТЬ ДО гонки, не залишаючи сумнівів в прагненні мотоциклів до високопродуктивним характеристикам.

ТЕХНІЧНІ ДАНІ

Двигун

Тип двигуна
1-циліндровий, 2-тактний двигун
Робочий об'єм
64.9 cm³
Діаметр / Хід поршня
45/40,8 мм
Запуск
Kickstarter
КПП
6-ступінчаста
Зчеплення
Wet, multi-disc clutch, Formula hydraulics

Шасі

Рама
25CrMo4 steel central-tube frame
Передня підвіска
XACT 35 WP Upside-Down fork, Ø 35 mm
Задня підвіска
XACT WP mono shock
Хід підвіски, передня / задня
215/270 мм
Передні гальма
Дискові Ø 198 мм
Задні гальма
Дискові Ø 160 мм
Ланцюг
1/2 x 1/4"
Дорожній просвіт
280 мм
Висота по сідлу
750 мм
Обсяг бака
3,5 л
Вага (сухий)
53 кг
Показати всі
Зв'язатися з менеджером
Дякуємо Вам! Найближчим часом наші менеджери з Вами зв'яжуться.