350 EXC-F SIX DAYS

350 EXC-F SIX DAYS

ЕРГОНОМІКА ТА КОМФОРТ

Готовність до гонки, ергономіка входить в стандартну комплектацію всіх видів KTM SIX DAYS enduro. Це дозволяє гонщикові довше ганятися і важче, знаючи, що він може зберігати сили в будь-який час без непотрібної втоми.
КЕРМО
Інженери KTM знають, як поводитися з кермом. Це конічний пристрій, виготовлений з високоміцного алюмінію NEKEN, має вузол дросельної заслінки з міцним алюмінієвим корпусом і просте регулювання вільного ходу. Вулканізована рукоятка ODI знаходиться праворуч, а з лівого боку планки зручна фіксуюча рукоятка ODI не вимагає клею або дроти для її закріплення. Ви можете встановити дві змінні дросельні заслінки для різних характеристик відгуку відповідно до Ваших потреб. За допомогою додаткового перемикача вибору карти Ви можете вибрати альтернативну характеристику потужності і активувати унікальне слідкування за відпрацьованими газами, що є основною перевагою в умовах мокрої їзди.
СИДІННЯ
Це міцне сидіння, створене для задоволення потреб найшвидших наїзників в світі, пропонує великий комфорт, допомагаючи Вам освоювати найскладніші ландшафти протягом всього дня.
ПІДНІЖКИ
Складні підніжки «No Dirt» запобігають заклинювання навіть при копанні в глибоких коліях. Підніжки на моделях EXC на 6 мм вище, ніж на моделях SX, що покращує дорожній просвіт. Але Ви можете поміняти їх за бажанням.
Зв'язатися з менеджером
Дякуємо Вам! Найближчим часом наші менеджери з Вами зв'яжуться.