Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних
Залиште номер і ми Вам передзвонимо
Назвіться, і ми будемо звертатися до Вас по імені
Ваша заявка відправлена
Пошук
Мій кошик 0
1290 SUPER ADVENTURE S

1290 SUPER ADVENTURE S

ЕРГОНОМІКА ТА КОМФОРТ

Залежно від пригод, ергономіку мотоцикла можна легко відрегулювати відповідно до стилю, зростанням і уподобаннями райдера. Це дарує більш комфортну їзду і широку посмішку в кінці дня.
кермо
З двома положеннями затиску керма: 10 мм вперед або назад від штока; плюс п'ять установок досяжності ручних важелів, у райдера більше свободи пересування, більше контролю і безкомпромісного комфорту, що означає більш насичену пригодницьку подорож.
Різні режими для різних допоміжних систем можуть бути обрані за допомогою перемикача меню на лівій стороні керма. Це дуже просто і інтуїтивно зрозуміло: «вгору» і «вниз» за допомогою вибору меню, виберіть потрібний пункт меню лівою кнопкою, щоб підтвердити його правою кнопкою. І Ви можете зробити це ще простіше, персоналізувати свої екрани налаштувань за допомогою двох меню швидкого вибору. Робота виконана.
підніжки
Два положення підніжки: 10 мм вгору і назад (по діагоналі), дозволяють гонщикам встановлювати рівень комфорту відповідно до їх зростанням і уподобаннями, що може мати велике значення в довгій пригодницькій поїздці.
ВИСОТА СИДІННЯ
Сподіваємося, що саме тут Ви проведете багато часу, тому крісло повинно забезпечувати підтримку, адекватний зворотний зв'язок і свободу пересування. Завдяки найсучаснішій тривимірній пінній прокладці у KTM 1290 SUPER ADVENTURE S дуже комфортно в сідлі. Рухаючись далеко, це все для комфорту Вас і Вашого пасажира. Крім того, Ви можете вибирати між двома положеннями сидіння (860 мм або 875 мм).
вітрове скло
Висота вітрового скла може бути змінена так швидко, як Ви можете змінити своє рішення завдяки легко керованому самоблокуючому механізму.
Зв'язатися з менеджером
Дякуємо Вам! Найближчим часом наші менеджери з Вами зв'яжуться.