Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних
Залиште номер і ми Вам передзвонимо
Назвіться, і ми будемо звертатися до Вас по імені
Ваша заявка відправлена
Пошук
Мій кошик 0

ЕРГОНОМІКА ТА КОМФОРТ

Протягом багатьох років KTM удосконалювала ергономіку READY TO RACE на своїх машинах Enduro. Це гарантує, що пілоти 350 EXC-F завжди мають ідеальну маневреність на мотоциклі, зберігаючи повний контроль.
КЕРМО
Інженери KTM знають, як поводитися з кермом. Це конічний пристрій, виготовлений з високоміцного алюмінію NEKEN, має вузол дросельної заслінки з міцним алюмінієвим корпусом і просте регулювання вільного ходу. Вулканізована рукоятка ODI знаходиться праворуч, а з лівого боку планки зручна фіксує рукоятка ODI не вимагає клею або дроти для її закріплення. Ви можете встановити дві змінні дросельні заслінки для різних характеристик відгуку відповідно до Ваших потреб. За допомогою додаткового перемикача вибору карти Ви можете вибрати альтернативну характеристику потужності і активувати унікальне слідкування за відпрацьованими газами, що є основною перевагою в умовах мокрої їзди.
ПІДНІЖКИ
Складні підніжки «No Dirt» запобігають заклинювання навіть при копанні в глибоких коліях. Підніжки на моделях EXC на 6 мм вище, ніж на моделях SX, що покращує дорожній просвіт. Але Ви можете поміняти їх за бажанням.
Зв'язатися з менеджером
Дякуємо Вам! Найближчим часом наші менеджери з Вами зв'яжуться.